kliknij by poznac oferte


Powstanie Wielkopolskie 1918-1919
- Strona główna
- Logowanie
- Użytkownicy
- Szukaj
- Artykuły
- Download
- Kontakt
- Dni Szubina
- Wikipedia "Szubin"
Geografia i przyroda
- Położenie miasta
- Warunki naturalne
- Wsie i Sołectwa

Historia
- Historia miasta
- Historia herbu
- Sławni ludzie
- Powstanie
- Lata okupacji

Zdrowie
- szpital
- Lekarz Domowy
- przychodnie
- specjalistyka
- telefony ratunkowe
- apteki

Informacje kontaktowe
- Urzędy i Instytucje
- Placówki kulturalne
- Szkoły

Rozrywka
- Bary, PUB'y, Kluby
- Terminal Club
- Midi Hotel

Rozkład PKS, MBUS
- PKS
- MBUS

- Informacje ogólne
- AIKIDO
- SALSA
- terminarz
- regulamin
- SZLIPIHA
- Oldboys
- Szubinianka
- Lekkoatletyka
- Sport szkolny
- Tenis
- Rekreacja, hobby
- Różne
Nowości:
- XIV Igrzyska (...)
25.06.2012 20:31
- LA indywidua (...)
11.06.2012 09:58
- Trójbój LA
11.06.2012 09:54
- Czwórbój lek (...)
11.06.2012 09:47
- Indywidualne (...)
24.05.2012 20:14
- Trójbój LA
24.05.2012 20:11
- Czwórbój LA
24.05.2012 20:04
- Mini Piłka N (...)
20.05.2012 20:29
- Ważne zwycię (...)
24.03.2012 19:19
Szubińskie Towarzystwo Kulturalne
- Oficjalna strona
Rejonowa Biblioteka
- Oficjalna strona
SDK
- Informacje ogólne
- działające kółka
Plama’s
- historia
- członkowie
- historia wystaw
Flesz
- historia
- członkowie
- terminarz wystaw
Literatura
- Andrzej Klawitter
- NN
Co, gdzie, kiedy ?
- SDK
- Inne
- Artykuły

- Porady
- Pruskim Okiem
- Astronomia
- Polityka
- Pielgrzymka 2007
 Artykuły:
Główna > Sport > Lekkoatletyka

Sortuj wg:


Udany start lekkoatletów w Bydgoszczy [Czytany 2621 razy]
Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Biegacza w Szubinie zdobyli 6 medali na Halowych Mistrzostwach Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Na zawodach odbywających się w hali bydgoskiego "Zawiszy" pojechała piętnastoosobowa ekipa pod opieką trenerów Kazimierza Krzywdzińskiego i Tomasza Kaszewskiego. - Nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki i zdobyli 6 medali-nie kryje zadowolenia Tomasz Kaszewski. - Najbardziej wartościowym wynikiem zawodów był rezultat Michała Stodolnego w biegu n (...)

Mistrzostwo Polski... [Czytany 3237 razy]
Mistrzostwo Polski Łukasza Masłowskiego – wychowanka UKB Szubin W dniach 3-5 lipca w Słupsku odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Lekkiej Atletyce. W skoku w dal wystartował Łukasz Masłowski – wychowanek UKB Szubin, obecnie reprezentant SL WKS Zawisza Bydgoszcz. W drugiej próbie osiągnął wynik 7,65 m, dający tytuł mistrza Polski. Kolejne miejsca zajęli: Krzysztof Tomasiak UKS Junior Kamesznica – 7.49, Zachariasz Dereziński TS Olimpia Poznań – 7.37. Osiągnięty prze (...)

Turniej Dziewięciobojowy im. Wacława Kuchara [Czytany 3065 razy]
Po raz ostatni w Szubinie Wielobój w Szubinie odbył się już po raz osiemnasty. Niestety, dziewiętnastego turnieju nie będzie. A dokładniej, będzie, ale w Chojnicach. Turniej rozpoczął się od konkurencji lekkoatletycznych. Dwie z nich wygrał Dariusz Miszczyński z Gorzyc. Rzucił on oszczepem na odległość 45 metrów oraz przebiegł 100 metrów w czasie 12,09. W skoku w dal z miejsca najlepszy był Marcin Jankowski z Nakła – 2,81 m. W wyciskaniu w leżeniu szubinianin Piotr Szybowicz oraz Jacek (...)

XV Bieg im. Feliksa Matuszaka [Czytany 3296 razy]
SP 2 Szubin i Gim. Kowalewo najlepsze W minionym tygodniu na stadionie w Szubinie odbył się XV już Bieg im. Feliksa Matuszaka. Wyniki: 150 m - „Zerówki” dziewczęta: 1. Oliwia Tworek 2. Aleksandra Franksu 3. Marika Jankowska chłopcy; 1. Hubert Kijowski 2. Kacper Tchórzewski 3. Dawid Zgórski 300 m - 1 i 2 klasy SP: dziewczęta: 1. Paula Urbańska 2. Hanna Wisniewska 3. Nikol Strzępik chłopcy: 1. Kamil Herzog 2. Paweł Kozłowski 3. Michał Sander 600 m – 3 i 4 k (...)

Mistrzostwa Polski juniorów młodszych [Czytany 2681 razy]
Mały Memoriał im. Janusza Kusocińskiego Młodzi lekkoatleci UKB Szubin wzięli udział w odbywającym się w Słubicach Małym Memoriale im. Janusza Kusocińskiego. Jest on jednocześnie Mistrzostwami Polski juniorów młodszych. Kamil Suszek zajął 18 miejsce w biegu na 100 metrów, z czasem 11,79. Na tej samej lokacie zakończył bieg na 110 metrów przez plotki, gdzie uzyskał wynik 16,84. Pechowcem turnieju był Bartosz Konieczny, który nabawił się kontuzji. Jego rezultat 1,65 pozwolił mu zając 13 miejsc (...)

Czwartek LA [Czytany 3937 razy]
Czwartek w poniedziałek W poniedziałek na stadionie w Szubinie rozegrano drugi z trzech jesiennych Czwartków Lekkoatletycznych. Najlepsi w poszczególnych konkurencjach: Rocznik 1997 – dziewczęta: 60 metrów – Karolina Krajewska – SP Tur 300 metrów – Helena Dalke – UKB Szubin 600 metrów – Daria Wieza – SP Tur Skok w dal – Helena Dalke – UKB Szubin Rzut piłeczką – Jagoda Świątkowska – SP Piechcin Rocznik 1997 – chło (...)

Czwartek LA [Czytany 3047 razy]
Pierwszy z trzech W miniony czwartek na stadionie w Szubinie odbył się pierwszy jesienny Czwartek LA. W tej edycji rozegrane zostaną tylko trzy Czwartki. Zwycięzcy poszczególnych konkurencji: Dziewczęta – rocznik 1997: 60 m. – Karolina Krajewska – SP Tur 300 m. – Paulina Tulińska – SP 1 Szubin 600 m. – Daria Wieża – SP Tur Skok w dal – Karolina Krajewska – SP Tur Rzut piłeczką – Jagoda Świątkowska – SP Piechcin Chłopcy (...)

Liga juniorów [Czytany 2513 razy]
Udany występ szubinian Troje lekkoatletów UKB Szubin wzięło udział w rozegranym w Toruniu pierwszym rzucie ligi juniorów. Anna Szablewska, Łukasz Masłowski wzięli udział w dwóch konkurencjach, natomiast młodzik Kami Suszek w jednej. Ania i Łukasz wystartowali w biegu na 100 metrów i w trójskoku, co było absolutnym debiutem młodych sportowców. Nigdy wcześniej nie rywalizowali w tej trudnej dyscyplinie. Łukasz Masłowski w biegu na 100 metrów z wynikiem 11,31 pobił swój rekord życiowy. W trój (...)

UKB Szubin [Czytany 3135 razy]
Na obozie w Sierakowie Młodzi lekkoatleci z UKB Szubin spędzili dwa tygodnie na obozie sportowym w Sierakowie. Sieraków to piękna baza nie tylko dla lekkoatletów, ale i sportowców uprawiających inne dyscypliny. Młodzież z Szubina miała do dyspozycji miedzy innymi bieżnię tartanową i basen. Treningi odbywały się dwa razy dziennie. Nie brakowało również konkursów typu rzuty do kosza, podkową, można było spróbować swych sił w kręglach. Członkowie UKB wzięli udział w festiwalu sportu, w którym (...)

Wieloboje uniwersalne [Czytany 3435 razy]
Marcin Kaczocha zwycięzcą W dniach 28-29 lipca w Szubinie rozegrane zostały wieloboje uniwersalne. Po raz pierwszy nie rozegrano turnieju ośmiobojowego im. Haliny Konopackiej, ponieważ żadna z pań nie odważyła się wystartować. Natomiast mężczyźni dopisali i w XVII turnieju dziewięciobojowym im. Wacława Kuchara wystartowało 21 zawodników z Ostrowa Wlkp., Gorzyc Wielkich, Warszawy, Zakopanego, Konina, Bydgoszczy, Nakła, Żnina oraz Szubina. W pierwszym dniu zawodnicy wystartowali w sześciu konku (...)

Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży [Czytany 2672 razy]
Złoty Łukasz Masłowski W minionym tygodniu w Szczecinie, podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, Łukasz Masłowski skoczył w dal 7,17 m i został mistrzem kraju. Łukasz wszystkie swoje skoki oddawał przy ujemnym wietrze – 1,5. Najlepszy rezultat osiągnął w piątej próbie, jednak już wcześniejszym skokiem, na odległość 7, 08 m, zapewnił sobie mistrzostwo. W Szczecinie wystartowała także Anna Szablewska, która, mimo kontuzji stawu skokowego, w biegu na 100 m p.p., osiągnęła rekord życi (...)

Mistrzostwa Świata [Czytany 2325 razy]
Finał bez Łukasza Masłowskiego W minionym tygodniu Łukasz Masłowski z UKB Szubin wziął udział w Mistrzostwach Świata do lat 18 w LA, które odbyły się w Ostrawie. Łukasz Masłowski skoczył w dal 6,97, co nie pozwoliło mu zakwalifikować się do finału. Rezultat Łukasza okazał się 16 na 34 zawodników. Przypomnijmy, że rekord życiowy lekkoatlety z Szubina wynosi 7,34. Ten wynik pozwoliłby mu wziąć udział w finale. Beata Danielewska

Bieg Coopera [Czytany 2872 razy]
Na rozpoczęcie wakacji We wtorek 28 osób wzięło udział w Teście Coopera. Niektórzy osiągnęli naprawdę dobry wyniki Test Coopera polega na pokonaniu jak największej odległości w przeciągu dwunastu minut. Zostanie on również przeprowadzony pod koniec wakacji, aby można było porównać wyniki. Odpowie to na pytanie, jakie postępy młodzi sportowcy zrobili w okresie wolnym od szkoły. Wyniki: Szkoły podstawowe: Dziewczęta: 1. Magdalena Ziarnecka – 2700 m. 2. Sandra Pawlak – 2665 (...)

Mistrzostwa Polski Weteranów [Czytany 2794 razy]
Ryszard Adamczewski najlepszy Ryszard Adamczewski i Janusz Lesiuk wzięli udział w Mistrzostwach Polski Weteranów w LA, które odbyły się w Toruniu. Obaj starowali w trójskoku i obaj stanęli na podium. Ryszard Adamczewski w kategorii m. 55 uzyskał najlepszy rezultat – 11,28. Startujący w kategorii m. 35 Janusz Lesiuk, z wynikiem 11,72, był trzeci. Beata Danielewska

Mistrzostwa Polski LZS [Czytany 2391 razy]
Sukcesy szubinian Trzech zawodników UKB Szubin wzięło udział w rozgrywanych w Zamościu Mistrzostwach Polski juniorów i juniorów młodszych LZS w LA. Łukasz Masłowski i Anna Szablewska zostali mistrzami Polski. W zawodach wystartowali: Anna Szablewska, Łukasz Masłowski i Paweł Górnowicz. Dwójka z nich wywalczyła tytuł mistrzowski. Łukasz Masłowski w skoku w dal - 6,88 m i Anna Szablewska w sztafecie 4x400 m. Ponadto Anna Szablewska była czwarta w skoku w dal – 5,27 m i piąta w biegu na (...)

Finał Czwartków LA [Czytany 2720 razy]
Michał Stodolny i Kamil Zieliński w czołówce Michał Stodolny i Kamil Zieliński zajęli trzecie miejsca w rozgrywanym w Warszawie finale Czwartków LA. Prócz nich do stolicy udało się prawie 70 osób, które do finału zakwalifikowały się podczas zawodów rozgrywanych w Szubinie. Najwartościowsze wyniki: 3. Kamil Zieliński – SP 2 Barcin – rzut piłeczką – 53,00 m 3. Michał Stodolny – SP Kołaczkowo – 300 m – 44,73 4. Alicja Michalczak – SP 2 Barcin – (...)

Mistrzostwa Polski Weteranów w wielobojach LA [Czytany 2425 razy]
Z udziałem szubinian Ryszard Adamczewski oraz Janusz Lesiuk zajęli medalowe miejsca podczas rozgrywanych w Starogardzie Szczecińskim Mistrzostwach Polski Weteranów w wielobojach lekkoatletycznych W skład wieloboju wchodziły następujące konkurencje: biegi na 200 i 1500 metrów, skok w dal, rzuty dyskiem i oszczepem. W kategorii m. 55 Ryszard Adamczewski uplasował się na drugim miejscu, natomiast startujący w kategorii m. 35 Janusz Lesiuk stanął na najniższym stopniu podium. Obaj panowie w na (...)

Mistrzostwa juniorów [Czytany 2717 razy]
Życiówki szubinian W minionym tygodniu w Bydgoszczy odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów i Juniorów Młodszych. Bardzo dobre wyniki osiągnęli na nich przedstawiciele UKB Szubin. Anna Szablewska w biegu na 100 metrów przez plotki uzyskała rezultat 14,98, co jest jej rekordem życiowym. Młodzik Kamil Suszek pokonał dystans 100 metrów w czasie 11,57, co również jest najlepszym rezultatem w jego życiu. Ci sami zawodnicy pobili swoje rekordy także w biegach na 200 metrów. Ania osiągnę (...)

Festiwal Sportu i Zdrowia [Czytany 2932 razy]
Międzysierakowskie Biegi Przełajowe W miniony weekend przedstawicieli UKB Szubin oraz TKKF Instalator Pelikan wzięli udział w Ogólnopolskim Festiwalu Sportu i Zdrowia, który odbył się w Sierakowie. Wyniki szubinian: Rocznik 1997 trójbój – 300 m, skok w dal, rzut piłką lekarską 2. Wojciech Kalka Rocznik 1996 300 m 2. Monika Pawlak Trójbój 1. Monika Pawlak Rocznik 1995 Bieg przełajowy – 1500 m 1. Ewelina Kurzawska, 2. Amanda Duszyńska, 3. Magdalena Ziarnecka 1. Michał S (...)

Miting LA dzieci [Czytany 2761 razy]
Ostatni Czwartek LA W Szubinie odbył się Miting LA dzieci, kończący jednocześnie wiosenną edycję czwartków LA. Zwycięscy w poszczególnych kategoriach: Rocznik 1996: Dziewczyny: 60 m 1. Sonia Niedbalska – SP Kowalewo – 9,4 300 m 1. Monika Pawlak – SP Tur – 54,8 600 m 1. Kamila Chrośniak – SP Kowalewo – 2.14,0 Skok w dal 1. Sonia Niedbalska – SP Kowalewo – 3,55 Rzut piłeczką 1. Monika Leśniewska – SP Lubastroń – 30,00 Sk (...)

Ogólnopolski Miting [Czytany 2651 razy]
Życiówka Łukasza Łukasz Masłowski oraz Anna Szablewska startowali w Ogólnopolskim Mitingu I Klasy. Łukasz pobił rekord życiowy w skoku w dal. Łukasz Masłowski skoczył w dal 7,34, co daje mu minimum na Mistrzostwa Świata Juniorów Młodszych, które odbędą się w lipcu. Z kolei Anna Szablewska zajęła II miejsce w biegu na 100 metrów, uzyskując czas 12,99. W biegu na 100 metrów przez płotki uplasowała się również na drugiej pozycji, z wynikiem 15,31. Beata Danielewska

Ogólnopolski Miting w Toruniu [Czytany 2369 razy]
Przy fatalnych warunkach Anna Szablewska oraz Łukasz Masłowski startowali w minionym tygodniu w Ogólnopolskim Mitingu LA w Toruniu. Niestety warunki atmosferyczne nie sprzyjały młodym sportowcom. Łukasz Masłowski skoczył w dal 6,89 m, czyli przeszło 30 cm mniej niż wynosi jego rekord życiowy. Anna Szablewska, w biegu na 100 m, przy wietrze minus 2,9, uzyskała rezultat 12,86. Beata Danielewska

Miting LA [Czytany 2081 razy]
Rekordy życiowe Jako udany mogą oceniać swój występ na Mitingu Wielobojowym w Bydgoszczy Anna Szablewska oraz Łukasz Masłowski. Łukasz Masłowski pobił swój rekord życiowy w skoku w dal. Skoczył 7,24 m. Jak podkreślił Kazimierz Krzywdziński, jest to zaledwie centymetr mniej od minimum na Mistrzostwa Świata Juniorów. Również życiówkę poprawiła Anna Szablewska. W biegu na 100 m. przez plotki uzyskała czas 15.30, przy wietrze minus 1,4. pr Beata Danielewska

Gminny czwórbój LA [Czytany 4366 razy]
Triumf „Jedynki” i Królikowa Na stadionie w Szubinie rozegrano gminny czwórbój LA szkól podstawowych. Wśród chłopców zwyciężyła szubińska „jedynka”, wśród dziewcząt SP Królikowo. Wyniki: Dziewczęta 1. SP Królikowo: Jagoda Wiśniewska – 230 pkt., Ewelina Wołowicz – 197 pkt., Dominika Wołowicz – 146 pkt., Daria Kaczmarek – 215 pkt., Jesika Lamparska – 189 pkt., Adrianna Słomowicz – 180 pkt., łącznie 1011 pkt. 2. SP Tur : Sandra Pa (...)

Czwartek LA [Czytany 4315 razy]
Został tylko finał miejski W minionym tygodniu odbył się kolejny Czwartek LA. Wyniki przedstawiają się następująco: Rocznik 1996 Dziewczęta: 60 m. 1. Helena Dalke – SP Kcynia – 9,6 2. Nicola Nikodem – SP 1 Szubin – 10,4 Anna Lenczewska – SP Lubostroń – 10,4 300 m. 1. Monika Pawlak – SP Tur – 54,6 2. Edyta Wendland – SP Kowalewo – 56,3 3. Klaudia Konecka – SP 2 Żnin – 59,0 Skok w dal 1. Anna Taraska – SP (...)

Czwartek LA [Czytany 2900 razy]
Dobre wyniki Najlepsze wyniki w poszczególnych konkurencjach: Dziewczęta, 1996 rocznik: 60 m. Anna Taraska – SP Dziewierzewo – 10.1 300 m. Monika Pawlak – SP Tur – 56,6 600 m. Klaudia Chrośniak – SP Kowalewo – 2.23,2 Skok w dal Anna Taraska – SP Dziewierzewo – 3,45 Rzut piłeczką: Monika Leśniewska – SP Lubostroń – 28,00 Skok wzwyż Edyta Wendland – SP Kowalewo – 1,00 Chłopacy – rocznik 1996 60 m. Szy (...)

Życiówka Łukasza Masłowskiego [Czytany 2361 razy]
Konsultacje kadry Łukasz Masłowski z UKB Szubin – junior młodszy, na konsultacjach po obozie kadry, w skoku w dal pobił swój rekord życiowy, który teraz wynosi 6,99 m. Beata Danielewska

Ogólnopolski Miting LA w Toruniu [Czytany 2590 razy]
Dobre wyniki szubinian W niedziele zawodnicy UKB Szubin wzięli udział w Ogólnopolskim Mitingu LA w Toruniu. Kilku reprezentantów UKB Szubin osiągnęło wartościowe wynik. Anna Szablewska w biegu na 200 m. uzyskała czas 26,37, natomiast w dal skoczyła 4,92 m. Kamil Suszek przebiegł 100m w 11,94 s. W skoku wzwyż Bartosz Konieczny pokonał poprzeczkę na wysokości 1,70 m, a Sandra Pawlak przebiegła dystans 200 m. w 28,99 s. Beata Danielewska

Lekkoatletyczny miting [Czytany 2175 razy]
Otwarcie sezonu w Sępólnie Kraj. Zawodnicy UKB Szubin wzięli udział w Mitingu Lekkoatletycznym, który odbył się w Sępólnie Krajeńskim. Organizatorem zawodów była Rada Wojewódzka LZS oraz Krajna Sępólno. Sportowcy rywalizowali w dwóch kategoriach wiekowych. Rocznik 1991 i młodsi: Dziewczęta: Anna Szablewska – 1. miejsca: 100 m. – 13.1 i skok w dal – 4,96. oraz 3. miejsce : skok wzwyć – 1,40 (PK). Alicja Michalczak – 1. miejsca: 300 m. – 47.1 oraz skok (...)

Miting LA [Czytany 2539 razy]
Otwarcie sezonu Lekkoatleci UKB Szubin rozpoczęli nowy sezon. Na stadionie bydgoskiego Zawiszy wzięli udział w Mitingu LA, osiągając dobre rezultaty. Anna Szablewska , w kategorii juniorka młodsza, w biegu na 100 metrów osiągnęła rezultat 12.75, natomiast w dal skoczyła 5.14 m. Młodzik Kamil Suszek wystartował w dwóch biegach: na 100 m. – 11.83 oraz na 150 m.- 18.34. Jego rówieśnik Bartosz Konieczny skoczył wzwyż 1,65 m. Alicja Michalczak – rocznik `94, przebiegła 300 metrów w (...)

Czwartki lekkoatletyczne [Czytany 7624 razy]
Dobre wyniki w Szubinie W miniony czwartek w Szubinie odbył się pierwszy w tym sezonie Czwartek Lekkoatletyczny. Ich organizatorem jest Uczniowski Klub Biegacza, natomiast współorganizatorami są: Ognisko TKKF Instalator – Pelikan, MZOSiR, Mariusz Winkowski – WISK, Stowarzyszenie Sportu Dzieci i Młodzieży w Warszawie, Urząd Marszałkowski oraz Maciej Tobiszewski. Tradycyjnie, wśród przeszło 600 uczestników, znalazło się kilku, których wyniki zasługują na szczególną uwagę. Monika P (...)

UKB rozpoczyna rok 2007 [Czytany 2463 razy]
Z wysokiego “c” W sobotę i niedzielę, 6 i 7 stycznia, w hali lekkoatletycznej Zawiszy, rozpoczął się Halowymi Mistrzostwami młodzików, juniorów i seniorów województwa kujawsko – pomorskiego kolejny sportowy rok 2007. W mistrzostwach wzięli również udział lekkoatleci szubińskiego UKB odnosząc sporo sukcesów. Junior z szubińskiego UKB (członek kadry narodowej juniorów w skokach) – Łukasz Masłowski, startując w kategorii oppen w skoku w dal, zwyciężył seniorów i (...)

Łukasz Masłowski UKB Szubin [Czytany 3337 razy]
Sportowiec roku Powiatu nakielskiego Zgłaszam Łukasza Masłowskiego, lekkoatletę UKB Szubin na sportowca roku 2006 w Powiecie nakielskim. Uzasadnienie: Łukasz Masłowski, jest brązowym medalistom Mistrzostw Polski juniorów młodszych w skoku w dal, który wywalczył z wynikiem 6,95 m na Mistrzostwach Polski we wrześniu tego roku. Łukasz jest mieszkańcem Szubina, od kilku lat trenującym w szubińskim Uczniowskim Klubie Biegacza pod okiem trenerów Kazimierza Krzywdzińskiego i specjalisty - trener (...)

Anna Szablewska płotkarka z UKB [Czytany 3265 razy]
Sportowiec roku powiatu nakielskiego Zgłaszam, Annę Szablewską, lekkoatletkę UKB Szubin na sportowca roku 2006 w Powiecie nakielskim. Uzasadnienie: Anna Szablewska, jest wielokrotną medalistkom Mistrzostw Województwa i Ziem Północnych Polski juniorów młodszych w skoku w dal, który wywalczyła z wynikiem. Anna jest mieszkanką Szubina, uczennicą Gimnazjum nr 2 w Szubinie od kilku lat trenującym w szubińskim Uczniowskim Klubie Biegacza pod okiem trenerów Kazimierza Krzywdzińskiego i specjalis (...)

Powołanie do kadry Polski juniorów [Czytany 2692 razy]
Łukasz Masłowski w kadrze Miła wiadomość dotarła do Uczniowskiego Klubu Biegacza w Szubinie od Polskiego Związku Lekkiej Atletyki, za pośrednictwem Kujawsko-Pomorskiego oddziału tegoż związku. Otóż, młody, czołowy lekkoatleta UKB Łukasz Masłowski został powołany do kadry narodowej skoczków w dal na sezon 2007 i obejmie go tzw. centralne szkolenie w którym zgrupowano zawodników perspektywicznych i rozwojowych na potrzeby “królowej sportu” jak potocznie mówi się o lekkie (...)


Login:
Hasło:
Zarejestruj!
Zapomniane hasło
· Slot Online (0)
21.01.2022 10:29
· Adidas Superstar Sale (0)
21.01.2022 10:10
· Nike Air Max 270 Soldes (0)
21.01.2022 10:08
· Nike Air Max 1 Sale (0)
21.01.2022 10:02
· Nike Blazer Low Sale (0)
21.01.2022 10:00
· Nike Blazer Low Cheap (0)
21.01.2022 09:54
· Adidas Superstar Scontate (0)
21.01.2022 09:51
· Adidas Ultraboost Rebajas (0)
21.01.2022 09:45
· Adidas Gazelle Pas Cher (0)
21.01.2022 09:43
· Converse Low Top Goedkoop (0)
21.01.2022 09:38

Skocz do »

kliknij by poznac oferte

strona w budowie

kliknij by poznać ofertę

kliknij by odwiedzić stronę
Czy brakuje w Szubinie szkoły językowej?
 Tak
 Nie
 Trudno powiedzieć
Wyniki
online:
7 gości
1 użytkowników

dzisiaj:

w sumie:


aktywni użytkownicy: sklepsaskia
Stan Komunikatora:

Marta [martucha] GG:7087519
Mariusz [marian] GG:2916438
Damian [stelo] GG:3777287

Warning: fopen(themes/modern/overall_footer.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 8

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for themes/modern/overall_footer.php in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 9

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 9