kliknij by poznac oferte


Powstanie Wielkopolskie 1918-1919
- Strona główna
- Logowanie
- Użytkownicy
- Szukaj
- Artykuły
- Download
- Kontakt
- Dni Szubina
- Wikipedia "Szubin"
Geografia i przyroda
- Położenie miasta
- Warunki naturalne
- Wsie i Sołectwa

Historia
- Historia miasta
- Historia herbu
- Sławni ludzie
- Powstanie
- Lata okupacji

Zdrowie
- szpital
- Lekarz Domowy
- przychodnie
- specjalistyka
- telefony ratunkowe
- apteki

Informacje kontaktowe
- Urzędy i Instytucje
- Placówki kulturalne
- Szkoły

Rozrywka
- Bary, PUB'y, Kluby
- Terminal Club
- Midi Hotel

Rozkład PKS, MBUS
- PKS
- MBUS

- Informacje ogólne
- AIKIDO
- SALSA
- terminarz
- regulamin
- SZLIPIHA
- Oldboys
- Szubinianka
- Lekkoatletyka
- Sport szkolny
- Tenis
- Rekreacja, hobby
- Różne
Nowości:
- XIV Igrzyska (...)
25.06.2012 20:31
- LA indywidua (...)
11.06.2012 09:58
- Trójbój LA
11.06.2012 09:54
- Czwórbój lek (...)
11.06.2012 09:47
- Indywidualne (...)
24.05.2012 20:14
- Trójbój LA
24.05.2012 20:11
- Czwórbój LA
24.05.2012 20:04
- Mini Piłka N (...)
20.05.2012 20:29
- Ważne zwycię (...)
24.03.2012 19:19
Szubińskie Towarzystwo Kulturalne
- Oficjalna strona
Rejonowa Biblioteka
- Oficjalna strona
SDK
- Informacje ogólne
- działające kółka
Plama’s
- historia
- członkowie
- historia wystaw
Flesz
- historia
- członkowie
- terminarz wystaw
Literatura
- Andrzej Klawitter
- NN
Co, gdzie, kiedy ?
- SDK
- Inne
- Artykuły

- Porady
- Pruskim Okiem
- Astronomia
- Polityka
- Pielgrzymka 2007
 Artykuły:
Główna > Sport > Lekkoatletyka

Oceń ten artykuł:
Czwartek LA
22.05.2007 15:38 || Wersja do druku :: Czwartek LA
Średnia ocena: 0 (głosów: 0)


Został tylko finał miejski

W minionym tygodniu odbył się kolejny Czwartek LA. Wyniki przedstawiają się następująco:
Rocznik 1996
Dziewczęta:
60 m.
1. Helena Dalke – SP Kcynia – 9,6
2. Nicola Nikodem – SP 1 Szubin – 10,4
Anna Lenczewska – SP Lubostroń – 10,4
300 m.
1. Monika Pawlak – SP Tur – 54,6
2. Edyta Wendland – SP Kowalewo – 56,3
3. Klaudia Konecka – SP 2 Żnin – 59,0
Skok w dal
1. Anna Taraska – SP Dziewierzewo – 3,33
2. Helena Dalke – SP Kcynia – 3,26
3. Sara Alwin – SP Kołaczkowo – 3,02
Rzut piłeczką
1. Monika Leśniewska – SP Lubostroń – 30,00
2. Aleksandra Panek – SP Kołaczkowo – 22,00
3. Sandra Obrębska – SP Kołaczkowo – 21,00
Skok wzwyż
1. Klaudia Solak – SP 1 Szubin – 1,05
Edyta Wendland – SP Kowalewo – 1,05
3. Kamila Chrośniak – SP Kowalewo – 0,95
Chłopcy:
60 m.
1. Szymon Wilczyński – Orzeł Kcynia – 9,3
Bartosz Kujawa – SP 2 Barcin – 9,3
3. Jacek Zdrojewski – SP 2 Barcin – 9,7
300 m
1. Artur Wierzchosławski – SP Gorzyce – 54,3
2. Artur Kiliński – SP Kowalewo – 55,1
3. Gracjan Olszewski – SP Mycielewo – 58,9
1000 m.
1. Hubert Tomaszewski – SP Królikowo – 4.11,8
2. Maciej Goździk – SP Królikowo – 4.18,5
3. Jakub Adamowski– SP Królikowo – 4.29,6
Skok w dal
1. Bartosz Kujawa – SP 2 Barcin – 3,93
2. Szymon Wilczyński – Orzeł Kcynia – 3,75
3. Jakub Trześniewski – SP 2 Barcin – 3,71
Rzut piłeczką
1. Kamil Zieliński – SP 2 Barcin – 53,00
2. Artur Kiliński – SP Kowalewo – 35,50
3. Paweł Mrozek – SP Tur – 35,00
Skok wzwyż
1. Mateusz Chrzanowski – SP 2 Żnin – 1,16
2. Horacy Dobaczewski – SP 2 Żnin – 1,05
Rocznik 1995
Dziewczęta:
60 m
1. Klaudia Domańska – SP Łabiszyn – 9,2
2. Magdalena Iwaniak – SP Tur – 9,9
3. Malwina Morawska – SP 2 Barcin – 9,9
300 m
1. Magdalena Ziarnecka – SP 1 Szubin – 51,1
2. Amanda Duszyńska – SP 2 Szubin – 51,4
3. Ewelina Kurzawska – SP 2 Barcin – 52,4
600 m
1. Daria Serafin – SP Łabiszyn – 2.07,7
2. Karolina Jarolewska – SP Łabiszyn – 2.11,4
3. Dominika Wołowicz – SP Królikowo – 2.13,4
Skok w dal
1. Magdalena Ziarnecka – SP 1 Szubin – 3,93
2. Klaudia Domańska – SP Łabiszyn – 3,58
3. Patrycja Panek – SP Kołaczkowo – 3,36
Rzut piłeczką
1. Agnieszka Barszczewska – SP Łabiszyn – 31,00
2. Klaudia Łowik – SP 2 Barcin – 28,00
3. Urszula Okońska – SP Tur – 27,00
Skok wzwyż
1. Natalia Kmieć – SP 1 Szubin – 1,13
2. Martyna Reinke – SP 1 Szubin – 1,13
3. Adrianna Cieślak – SP 2 Żnin – 1,10
Chłopcy:
60 m.
1. Michał Stodolny – SP Kołaczkowo – 8,9
2. Daniel Górski – SP Tur – 9,2
3. Mikołaj Tobiszewski – UKB Szubin – 9,3
300 m
1. Artur Rajmann – SP Kołaczkowo – 49,0
2. Maciej Jankowski – SP Królikowo – 53,7
3. Jakub Mokosa – SP Kowalewo – 56,4
1000 m
1. Bartosz Orzoł – SP Łabiszyn – 3.39,3
2. Filip Orzech – SP Tur – 3.48,8
3. Miłosz Gryglewicz – SP Łabiszyn – 3.51,8
Skok w dal
1. Artur Rajmann – SP Kołaczkowo – 4,17
2. Daniel Górski – SP Tur – 4,06
3. Mikołaj Tobiszewski – UKB Szubin – 3,99
Rzut piłeczką
1. Miłosz Gryglewicz – SP Łabiszyn – 44,50
2. Patryk Smoliński – SP Rynarzewo – 44,00
3. Jakub Mokosa – SP Kowalewo – 43,00
Skok wzwyż
1. Mateusz Kusyk – SP 2 Żnin – 1,24
2. Jakub Wiśniewski – SP 1 Szubin – 1,24
3. Bartosz Goerke – SP 1 Szubin – 1,10
Rocznik 1994
Dziewczęta
60 m.
1. Jagoda Wiśniewska – SP Królikowo – 9,0
2. Aleksandra Kłosowska – SP 1 Szubin – 9,2
3. Eliza Traczyk – SP Tur – 9,7
300 m.
1. Sandra Pawlak – SP Tur – 46,6
2. Alicja Michalczak – SP 2 Barcin – 48,0
3. Sylwia Okrój – SP 2 Barcin – 57,3
600 m
1. Joanna Chrośniak – SP Kowalewo – 2.06,5
2. Anna Urban – SP Łabiszyn – 2.11,7
3. Maria Gałgańska – SP Kowalewo – 2.13,2
Skok w dal
1. Sandra Pawlak – SP Tur – 4.35
2. Alicja Michalczak – SP 2 Barcin – 4,30
3. Jagoda Wiśniewska – SP Królikowo – 4,08
Rzut piłeczką
1. Zofia Jaśkiewicz – SP Dziewierzewo – 41,00
2. Magdalena Kruszka – SP Kowalewo – 36,50
3. Daria Kaczmarek – SP Królikowo – 33,00
Skok wzwyż
1. Anita Erlich – SP Kowalewo – 1,20
2. Kamila Niespodziana – SP Kowalewo – 1,15
Aleksandra Kłosowska – SP 1 Szubin – 1,15
Chłopcy
60 m
1. Damian Kaliski – SP Łabiszyn – 8,5
2. Przemysław Świątkowski – SP 2 Szubin – 8,7
3. Maciej Kosicki – SP 2 Barcin – 8,9
300 m
1. Tomasz Wierzchosławski – SP Gorzyce – 47,6
2. Sławomir Najsztub – SP 2 Barcin – 48,8
3. Adrian Tracz – SP Rozstrzębowo – 51,9
1000 m
1. Patryk Kowalski – SP 2 Barcin – 3.34,4
2. Eryk Miniszewski – SP Tur – 3.37,7
3. Kamil Nowak – SP Tur – 3.50,3
Skok w dal
1. Maciej Trześniewski – SP 2 Barcin – 4,81
2. Tomasz Wierzchosławski – SP Gorzyce – 4,52
3. Przemysław Świątkowski – SP 2 Szubin – 4,34
Rzut piłeczką
1. Maciej Szulc – SP Tur – 57,00
2. Jakub Leśniewski – SP 2 Szubin – 54,00
3. Wojciech Alwin – SP Królikowo – 51,00
Skok wzwyż:
1. Michał Kopaszewski – SP 1 Szubin – 1,43
2. Damian Fabiszewski – SP 1 Szubin – 1,25
3. Kamil Nowak – SP Tur – 1,20

Beata Danielewska

[ 0 ]


Login:
Hasło:
Zarejestruj!
Zapomniane hasło
· Hay algunas cosas que zap (0)
22.07.2018 05:03
· develop a larger market s (0)
20.07.2018 12:27
· Entryway Furniture - Eleg (0)
20.07.2018 11:27
· dd (0)
20.07.2018 10:22
· dd (0)
20.07.2018 10:21
· dd (0)
20.07.2018 10:19
· dd (0)
20.07.2018 10:19
· dd (0)
20.07.2018 10:18
· dd (0)
20.07.2018 10:17
· dd (0)
20.07.2018 10:16

Skocz do »

kliknij by poznac oferte

strona w budowie

kliknij by poznać ofertę

kliknij by odwiedzić stronę
Czy brakuje w Szubinie szkoły językowej?
 Tak
 Nie
 Trudno powiedzieć
Wyniki
online:
14 gości
0 użytkowników

dzisiaj:

w sumie:


Stan Komunikatora:

Marta [martucha] GG:7087519
Mariusz [marian] GG:2916438
Damian [stelo] GG:3777287

Warning: fopen(themes/modern/overall_footer.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 8

Warning: filesize() [function.filesize]: Stat failed for themes/modern/overall_footer.php (errno=2 - No such file or directory) in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 9

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 9