Artykuły:
Główna > Sport > Szubinianka

Oceń ten artykuł:
Szubinianka - Notecianka Pakość 1:2 (0:0)
06.08.2007 13:17 || Wersja do druku :: Szubinianka - Notecianka Pakość 1:2 (0:0)
Średnia ocena: 1 (głosów: 1)

Bramki po prostych błędach

W minioną środę piłkarze Szubinianki w kolejnym meczu sparingowym podejmowali czwartoligową Noteciankę Pakość. Kibice obejrzeli w tym spotkaniu trzy gole – wszystkie w drugiej połowie.
Wiadomo, że mecze sparingowe rządzą się swoimi prawami i nie należy na ich podstawie oceniać przygotowania piłkarzy do sezonu. Nie zmienia to jednak faktu, że zawsze lepiej je wygrywać niż przegrywać.
Przed przerwą więcej z gry mieli goście, jednak nie wykorzystali żadnej z trzech doskonałych okazji. Dwukrotnie dobrze interweniował Krystyn Hilscher, raz napastnik nie trafił w światło bramki. Najbliższy strzelenia gola dla Szubinianki był Łukasz Lewandowski, który minął bramkarza i uderzył do pustej bramki, ale jeden z obrońców zdołał w ostatniej chwili wślizgiem wybić piłkę. Po zmianie stron zrobiło się ciekawiej. Obie drużyny miały po dwie stuprocentowe sytuacje. Niestety goście wykorzystali obie, natomiast szubinianie tylko jedną. Łukasz Lewandowski tym razem nie pomylił się, minął trzech graczy Notecianki, poczym uderzył z szesnastu metrów tuż pod poprzeczkę. Ostatnie minuty należały do Szubinianki, jednak nie przełożyło się to na gole.