Artykuły:
Główna > Sport > Szubinianka

Oceń ten artykuł:
Dąb Barcin - Szubinianka Szubin 2:1 (1:1)
10.09.2007 11:29 || Wersja do druku :: Dąb Barcin - Szubinianka Szubin 2:1 (1:1)
Średnia ocena: 4 (głosów: 1)

Porażka w ostatniej chwili

Niecodzienne zdarzenie miało miejsce w meczu pomiędzy Dębem Barcin a Szubinianką. Goście stracili decydującą bramkę w… 101 minucie spotkania.
Zaczęło się idealnie dla Szubinianki. Już w 2` Łukasz Lewandowski wykorzystał doskonałe dogranie Dawida Janickiego i zdobył prowadzenie dla przyjezdnych. Goście cieszyli się nim 20 minut, bowiem w 22` Jarosław Plewa strzałem z dystansu pokonał Krystyna Hilschera. Od tego momentu przewagę mieli gospodarze. Rewelacyjnie spisywał się bramkarz Szubinianki, dwukrotnie uratował swój zespół przed utratą bramki. Na szczęście dla Szubinianki wynik do przerwy nie uległ zmianie. W drugiej połowie przewagę nadal mieli piłkarze Dębu, jednak była ona już mniej widoczna niż w pierwszej części spotkania. W 80` Dawid Janicki dograł idealnie do wychodzącego na sytuacje sam na sam z bramkarzem Radosława Bakaja. Młody zawodnik Szubinianki uderzył jednak obok słupka. Jeden z graczy gospodarzy nabawił się w tym meczu poważnej kontuzji nogi, w związku z czym opuścił on boisko w karetce. W związku z tą sytuacją sędzia przedłużył spotkanie o 8 minut. W doliczonym czasie Kamil Siatka i Krystyn Hilscher zostali ukarani żółtymi kartkami, co dodatkowo wydłużyło spotkanie. Sędzia zwlekał z zakończeniem spotkania bardzo długo, w konsekwencji czego w 11` doliczonego czasu Maciej Królak wpakował piłkę do siatki Szubinianki, poczym sędzia zakończył mecz.