Artykuły:
Główna > Sport > Szubinianka

Oceń ten artykuł:
Brzysko - Rol Brzyskorzystewko - Szubinianka 2:2 (2:1)
11.03.2008 17:42 || Wersja do druku :: Brzysko - Rol Brzyskorzystewko - Szubinianka 2:2 (2:1)
Średnia ocena: 0 (głosów: 0)

Remis rzutem na taśmę

Piłkarze Szubinianki zremisowali z Brzysko-Rolem 2:2. To korzystny wynik dla Szubinianki, ponieważ gospodarze przez większość meczu mieli przewagę.
Gospodarze zaczęli bardzo mocno i już od pierwszej minuty starali się udowodnić, że tylko oni będą mieli w tym meczu coś do powiedzenia. Tak też było. W pierwszej połowie na boisku liczył się głównie Brzysko - Rol, choć szubinianie także zdołali wpakować piłkę do siatki.
Miejscowi udokumentowali swoją przewagę w 17 minucie, po strzale Witkowskiego. Podopieczni Wiesława Stepczyńskiego nie zwiesili głów i szybko doprowadzili do remisu. W 22 minucie Szweda dokładnie dograł do wychodzącego na idealną pozycję Cegiełki, ten w sytuacji sam na sam minął bramkarza i wpakował piłkę do pustej bramki. Dziesięć minut później na prowadzenie znów wyszedł Brzysko - Rol.
Po zmianie stron gra się wyrównała, jednak cały czas to gospodarze mieli minimalną przewagę. Między słupkami Szubinianki od 45 minuty stał już Hilscher, co zdecydowanie utrudniało zadanie gospodarzom. Jak się okazało, skutecznie. Brzysko - Rol zakończył mecz na dorobku bramkowym z pierwszej połowy, natomiast szubininie zdołali wyrównać tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego. Lewandowski dograł do Bojasa, który pokonał bramkarza Brzysko-Rolu. Tym samym spotkanie zakończyło się remisem, jednak ten rezultat zdecydowanie bardziej powinien cieszyć Szubiniankę.
Skład Szubinianki: Kazimierz Kostkowski, Maciej Chudzyński, Mirosław Dacio, Paweł Kujawa, Łukasz Lewandowski, Marcin Plaskaty, Mirosław Obremski,Mariusz Bakaj, Bartłomiej Szweda, Jakub Cegiełka, Dawid Janicki. Zmiany: Krystyn Hilscher, Marcin Gawron, Radosław Bojas, Radosław Bakaj, Jacek Kowalski.