Artykuły:
Główna > Sport > Szubinianka

Oceń ten artykuł:
Szubinianka - Piast Złotniki Kujawskie 5:1 (3:0)
19.05.2008 21:05 || Wersja do druku :: Szubinianka - Piast Złotniki Kujawskie 5:1 (3:0)
Średnia ocena: 1 (głosów: 1)

Trzy gole Żurawskiego

Szubinianka nie zwalnia tempa. Tym razem do Szubina przyjechali piłkarze ze Złotnik. Piast to kolejna drużyna, która opuszczała stadion przy ulicy Jana Pawła II z zerowym dorobkiem punktowym..
A ten mecz był kolejnym, w którym szubinianie strzelili gola na "dzień dobry", konkretnie w 90 sekundzie. Kapitalną akcję Bartłomieja Szwedy wykończył Jacek Żurawski i było 1:0. 10 minut później mógł być remis, ale Krystyn Hilscher wygrał pojedynek sam na sam z napastnikiem gości. W 29 minucie rewelacyjnym strzałem z dystansu Dawid Janicki nie dał szans przyjezdnemu bramkarzowi, a po chwili, za sprawą Jacka Żurawskiego, było już 3:0. Takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej goście zdołali wprawdzie zdobyć bramkę na 3:1, na listę strzelców wpisał się Damian Mikołajczak, ale później trafiali już tylko szubinianie. W 60 minucie Jacek Żurawski - po raz trzeci oraz Radosław Bojas w 69 minucie. Co ciekawsze, zawodnik ten został wprowadzony na boisko kilkadziesiąt sekund wcześniej.
Skład Szubinianki: Krystyn Hilscher, Paweł Kujawa. Maciej Chudzyński, Mirosław Dacio, Mariusz Bakaj (Radosław Bojas), Bartłomiej Szweda (Radosław Bakaj), Mirosław Obremski (Jacek Kowalski), Łukasz Lewandowski, Dawid Janicki (Seweryn Kirschhiebel), Jacek Żurawski, Jakub Cegiełka.