Forum
Użytkownicy przeglądający ten temat: Brak
Dodaj temat! Odpowiedz!
Indeks Forum -> Hyde Park -> Nie na temat -> Monopoly Slots 
 Monopoly Slots
 Autor: Wiadomość:
13.10.2021 12:27
sonka
Pierwsze literki... i cyferki
Pierwsze literki... i cyferki
sonka :: Avatar:
Grupa: Użytkownicy
Postów: 6
Skąd:
Monopoly Slots
Monopoly-automat do gier firmy WMS Gaming. Urządzenie jest wyposażone w pięć bębnów, tworzy sekwencje wzdłuż 25 linii. Wśród rysunków znajduje się 5 rodzajów znaków użytkowych.
Opcje nagród są prezentowane z darmowymi spinami, Kołem Szczęścia, kilkoma odmianami bonusowych wycieczek. Maksymalna wygrana w jednej kombinacji pięciu symboli Jackpot wynosi 25 000 zakładów liniowych.
Kasyna do gry w Monopoly Slots 2021 https://ranki(...)y-slots/
Urządzenie ma 25 stałych linii. Zmiana ich liczby jest niemożliwa. Dozwolone jest tylko określenie wysokości stawki.
Określenie tego parametru odbywa się w sektorze Bet/Line. Przed rozpoczęciem gry w automat Monopoly za darmo, użytkownik jest proszony o zainstalowanie od 0.01 do 3 kredytów demo na linię. Do regulacji stosuje się przyciski -/+.
Ponadto automat online pozwala na możliwość szybkiej opcji wyboru zakładu. Kliknięcie na sektor Total Bet powoduje wyświetlenie tabeli ze wszystkimi możliwymi opcjami składek. Naciśnięcie ikony z jedną z liczb ustawia odpowiedni koszt obrotu.
Kwota całkowitego wkładu waha się od 0.35 do 105 kredytów. Aktywny zakład na spin jest wyświetlany w oknie Total Bet. Kontroluj stan salda i naliczanie wygranych, odpowiednio bloki informacyjne Balance (w górnej części interfejsu) i Win (w Panelu sterowania).
Urządzenie Monopoly umożliwia wykonywanie pojedynczych obrotów i aktywowanie serii ciągłych obrotów. W pierwszym przypadku do uruchomienia używa się okrągłego klawisza Z Okrągłą strzałką, w drugim-kwadratowego przycisku z podwójną strzałką i trójkątem. Gracze mają możliwość określenia czasu trwania automatycznej sesji spinów i warunków jej przerwania.

       
Indeks Forum -> Hyde Park -> Nie na temat -> Monopoly Slots 
Dodaj temat! Odpowiedz!

Warning: fopen(themes/modern/overall_footer.php) [function.fopen]: failed to open stream: No such file or directory in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 8

Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for themes/modern/overall_footer.php in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 9

Warning: fread(): supplied argument is not a valid stream resource in /home/szubin/domains/szubin.info/public_html/includes/functions/std.php on line 9